Tivibu E30-4 hatası

pplike2

Hectopat
Merhabalar, ailemden abimin Tivibu'ya aboneliği var. Bundan 1 yıl önce FX kanalından Supernatural izlerdim fakat borç geldi ve sonrasında ödedik. Uzun bir süreden sonra Tivibu'yu açtım, FX'e girdim fakat E30-4 hatası veriyor! Borç da yoktu, sorguladım, internetten çözümlerine baktım, hiçbiri olmadı. Acaba sinema paketi değil mi diye bakmak istedim, ondan Türk Telekom uygulamasını indirdim, giriş yaptım ama sadece internet üyeliği gözüküyor. Siteden giriş yapmaya çalıştım fakat şifre yoktu. Şifre almaya bastım, üyelik yenileme için müşteri hizmetlerini arayınız diyordu, benim olmadığım için arayamıyorum da. Asıl sorum: Bu E30-4 hatası nasıl geçer?

Merhabalar, ailemden abimin Tivibu'ya aboneliği var. Bundan 1 yıl önce FX kanalından supernatural izlerdim fakat borç geldi ve sonrasında ödedik. Uzun bir süreden sonra Tivibu'yu açtım, FX'e girdim fakat E30-4 hatası veriyor! Borç da yoktu, sorguladım, internetten çözümlerine baktım, hiçbiri olmadı. Acaba sinema paketi değil mi diye bakmak istedim, ondan Türk Telekom uygulamasını indirdim, giriş yaptım ama sadece internet üyeliği gözüküyor. Siteden giriş yapmaya çalıştım fakat şifre yoktu. Şifre almaya bastım, üyelik yenileme için müşteri hizmetlerini arayınız diyordu, benim olmadığım için arayamıyorum da. Asıl sorum: Bu E30-4 hatası nasıl geçer?

Tivibu aktivasyon hatası aboneliğiniz bitmiş ve yenilenmediği için pasife geçmiş.
Yeni abonelik yapmanız lazım.

Geri
Yukarı