Çözüldü TKL klavyede sağ enter tuşu nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammedbyrkn

Hectopat
Merhaba. Alttaki fotoğraftaki gibi TKL klavye kullanıyorum. Gördüğünüz gibi en sağda enter tuşu yok, oynadıgım oyunda bu tuş bana gerekiyor maalesef. Bunu bir şekilde TKL klavyede kullanmanın bir yolu var mı? Bahsettiğim tuş 2. fotoğrafta mevcut.

productimg

1679001170221.png

Merhaba. Alttaki fotoğraftaki gibi TKL klavye kullanıyorum. Gördüğünüz gibi en sağda enter tuşu yok, oynadıgım oyunda bu tuş bana gerekiyor maalesef. Bunu bir şekilde TKL klavyede kullanmanın bir yolu var mı? Bahsettiğim tuş 2. fotoğrafta mevcut.

productimg

Eki Görüntüle 1704205

Numpad yoksa sanmıyorum. Ya başka bir tuşa atayacaksınız ya harici numpad alacaksınız.

productimg

Eki Görüntüle 1704205

Çeşitli yazılımlarla enter tuşu başka tusa atanabilir ama hangi programla atanır bilgim yok.

productimg

Eki Görüntüle 1704205

Numpad'deki enter tuşu için özel bir kod yok yani klavyedeki enter tuşu Numpad'deki enter tuşuyla aynı işleve yarıyor muhtemelen.

Ayarlarda kontroller diye bir seçenek yok mu? Orada gözükür normalde. Hangi oyun bu?

Arma 3. Oyunda arabanın iç yapısını görmek için fotodaki entere basmam gerekiyor. Soldaki entere bastıgımda olmuyor eski klavyede de olmuyordu sağa göre ayarlanmış.

Klavyenin programı varmış ama nasıl yapabilirim bilmiyorum

Arkadaşlar oyunda enter tuşuna atama yaptım sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• 1679002223894.png
    1679002223894.png
    883,4 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı