TKL mekanik klavye önerisi

serdar simsek

Hectopat
Numpad tuşları bulunmayan, küçük boyutlu, Cherry MX Brown/Red Switchli mekanik klavye arıyorum. Önerilerinize açığım. Bütçem 450-500 TL. CoolerMaster Quickfire Rapid çok hoşuma gitmişti ama sanırım artık üretilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Numpad tuşları bulunmayan, küçük boyutlu, Cherry MX Brown/Red Switchli mekanik klavye arıyorum. Önerilerinize açığım. Bütçem 450-500 TL. CoolerMaster Quickfire Rapid çok hoşuma gitmişti ama sanırım artık üretilmiyor.

O fiyat aralığında en çok önerilen ürün bu.

Bahsettiğiniz bütçelere çıktığınız takdirde şuan da kullanmakta olduğum Steelseries M750 TKL almanızı daha çok öneririm, Bloody ve Asus'a nazaran çok daha güvenilir bir seçim olur.

300 TL bandında listelediğim ürünlere dair fikir almaya çalıştığım başlığım var fakat hadi bu kadar çıktık diye diye sonsuza kadar gidiyor. Altı üstü klavye diyerek alamadım bir tane. Çok elzem bir ihtiyaç olmadığı için şimdilik gözlemliyorum ama bakalım nasıl bitecek sonu.
Yukarıdaki verdiklerimi bile olur da indirim yakalarsam düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı