Çözüldü TLauncher hesabı nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

NoTV

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Eskiden Minecraft oynamak için T*auncher hesabı açmıştım şımdı kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim?

Çözüm

T*auncher Hesabı Nasıl Silinir​

Şu anda hesabınızı aşağıda verilen T*auncher uygulamasından silmenin tek bir yolu vardır:-

Uygulamayı Kaldırın ve Bekleyin​

1. Bilgisayarda Program eklemek/kaldırmak için gidin ve ardından programı kaldırın.
  2. Akıllı Telefonlarda Ayarlar -> Uygulamalar -> T*auncher -> Kaldır'a gidin.
Program sisteminizden kaldırıldıktan sonra bilgilerinizin T*auncher sunucularından silinmesi için en az 1 yıl beklemeniz gerekmektedir. Alternatif olarak, pe@t*auncher.org adresine bir e-posta yazarak desteğe başvurabilirsiniz.
Kapatılmıyordu en son. Bırak kalsın öyle bir şey olmaz.

T*auncher Hesabı Nasıl Silinir​

Şu anda hesabınızı aşağıda verilen T*auncher uygulamasından silmenin tek bir yolu vardır:-

Uygulamayı Kaldırın ve Bekleyin​

1. Bilgisayarda Program eklemek/kaldırmak için gidin ve ardından programı kaldırın.
  2. Akıllı Telefonlarda Ayarlar -> Uygulamalar -> T*auncher -> Kaldır'a gidin.
Program sisteminizden kaldırıldıktan sonra bilgilerinizin T*auncher sunucularından silinmesi için en az 1 yıl beklemeniz gerekmektedir. Alternatif olarak, pe@t*auncher.org adresine bir e-posta yazarak desteğe başvurabilirsiniz.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı