TLauncher virüs mü?

Farz edelim ki virüslü. Bu zamana kadar kim bilir kaç kere kullanmışsınızdır. Çalınacabilecek tüm bilgileri çalmışlardır zaten. Bir şey yapmanıza gerek yok.

Virüs değilde spyware olabilir hocam, uzun yıllar kullanmıştım bende ama bilgisayarda hiçbirşey olmadı. Yinede böyle uygulamaları kullanmanızı önermem. Orjinal kullanın.

Arkadaşlar merhaba. Bugün TikTok'ta gezinirken fark ettim. T Launcher virüslü diyorlar ve PC'yi sıfırlayın diyorlar. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam artık bu konulara cevap vermeyeceğim çünkü beğenmedim emojisi yemekten bıktım bu konular yüzünden

Uygulama hakkında fazla bilgim yok ama biraz kullanmışlığım var. Arka planda(ağ trafiğinde) ne yaptığını bilmiyoruz onun için bence güvenli olma ihtimali düşük eğer böyle bir durum varsa bilgisayarınız ya mining yapıyordur ya da çoktan zombi bir cihaz olmuştur. Benim tavsiyem garanti olması için bilgisayara temiz bir format atmanız korsan bir yazılım sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…