TLauncher'de casus yazılım var mı?

Genelde hesaplar eski kullanılmayan ya da çalıntı hesaplar oluyor. Tamamen şansına bağlı çalışıyor. 1 ay giden hesaplarda var 2 yıl gidenlerde. Premium aldığınızda kendi sitesinden(minecraft.net) oyunu indirip giriş yapmanız yeterli. Singleplayerda sıkıntı yaşamazsınız ama multiplayerde sunucularda banlı olabilirsiniz ve 2-3 kişiye satılmış ise sürekli sizi sunuculardan atabilir.

Edit: Hesapları çeşitli sitelerden alabilirsiniz.
İtemsatış, GameSatış, MC pre satan sitelerden.

Peki bu yasal bir şey mi çünkü çalıntı hesaptan bahsediyorsunuz.

Peki bu yasal bir şey mi çünkü çalıntı hesaptan bahsediyorsunuz.

Yasal değil de yapıyorlar maalesef.

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Virüs olmadığı için format atmanada gerek yok.

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen bu olayların tam araştırılmadan yapıldığı ve medyaya konulduğu ya da etkileşim kasmak amacıyla sitenin hem ücretsiz bu kadar iyi çalışmasından hem de çalışması için gerekli olan programı kendi sitelerinden indirtmelerinden yola çıkılarak böyle bir senaryo yazıldığını düşünmekteyim. Zaten bu kadar insana bu zamana kadar virüs taramalarında çıkıp şimdiye kadar gündem olurdu. Bu arada sadece bir iki yazıya bakarak güvenmeyin, olayın derinini araştırın bence. Sonuçta her iddia kesindoğrudur ya da kesin yanlıştır diyemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı