TLauncher'de casus yazılım var mı?

Hyena61

Centipat
TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Peki bu yasal bir şey mi çünkü çalıntı hesaptan bahsediyorsunuz.

Peki bu yasal bir şey mi çünkü çalıntı hesaptan bahsediyorsunuz.

Yasal değil de yapıyorlar maalesef.

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Virüs olmadığı için format atmanada gerek yok.

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen bu olayların tam araştırılmadan yapıldığı ve medyaya konulduğu ya da etkileşim kasmak amacıyla sitenin hem ücretsiz bu kadar iyi çalışmasından hem de çalışması için gerekli olan programı kendi sitelerinden indirtmelerinden yola çıkılarak böyle bir senaryo yazıldığını düşünmekteyim. Zaten bu kadar insana bu zamana kadar virüs taramalarında çıkıp şimdiye kadar gündem olurdu. Bu arada sadece bir iki yazıya bakarak güvenmeyin, olayın derinini araştırın bence. Sonuçta her iddia kesindoğrudur ya da kesin yanlıştır diyemeyiz.

Dayı senin kadar çok az cahilini gördüm.

Anlatda bilelim o zaman olayı. Sence yıllardır kullandığımız, yıllardırda hiçbir kullanıcının ve antivirüsün en ufak bir belirti yakalamadığı Launcher 2 primci virüs videosu çekti diye virüsmü oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…