TLOU Part 2 vs GoW Ragnarok

Evet pek bir fark yokmuş. Peki kiralama işi nasıl oluyor hocam?
Ben zamanında bir haftalığına kiralamıştım fiyatı tam olarak hatırlamasam da 300-400 TL arasıydı herhalde. Konsol kiraladığınız gün boyunca sizde kalıyor. Kiralamak istediğiniz oyun başına ve süresine para veriyordunuz. Tabi bir de konsol ve kontrolcü için ayrı bir kiralama ücreti alıyor.

Ben zamanında bir haftalığına kiralamıştım fiyatı tam olarak hatırlamasam da 300-400 TL arasıydı herhalde. Konsol kiraladığınız gün boyunca sizde kalıyor. Kiralamak istediğiniz oyun başına ve süresine para veriyordunuz.

Direkt konsolu eve mi götürüyoruz? Geri getirmesek ne yapabilirler ki (!)

Evet Ankara/Sincan.Benim anlamadığım nasıl güveniyorlar? Geri gelip kendileri mi alıyor tekrar?
Evet, kendisi sana teslim ediyor ve süresi gelince kendisi teslim alıyor. Detayları şuan tam hatırlamıyorum. Şuan kiraladığım sayfayı bulamıyorum ama internet üzerinde aratırsanız muhtemelen karşınıza çıkacaktır. Zamanındaki fiyatları ile şuan nasıl bilmiyorum. Zamlanmış olabilir.

Evet, kendisi sana teslim ediyor ve süresi gelince kendisi teslim alıyor. Detayları şu an tam hatırlamıyorum. Şu ankiraladığım sayfayı bulamıyorum ama internet üzerinde aratırsanız muhtemelen karşınıza çıkacaktır. Zamanındaki fiyatları ile şu an nasıl bilmiyorum. Zamlanmış olabilir.

Anladım hocam sağ olun. Sanırsam Ankara'da oturuyorsunuz. Bildiğiniz güzel bir PS kafe var mıdır?

Anladım hocam sağ olun. Sanırsam Ankara'da oturuyorsunuz. Bildiğiniz güzel bir PS kafe var mıdır?
Kafeye bir kaç yıl önce uğradım. O da eski ikamet ettiğim yerdeydi. Şuan hiçbir fikrim yok hocam. Kiraladığım sayfayı bulsam atardım. Kendileri yardımcı oluyorlar fakat bulamadım.

Bu arada bir uyarıda bulunmak istiyorum hocam. Ben iki kez kiraladım ve birinde Slim diğerinde Fat kasa getirdiler. Fat kasa sorunlu olan kasaydı. Uçak gibi ses çıkartıyordu. İmkanınız varsa onu kiralamayın.

Geri
Yukarı