Çözüldü TN-1040 toner dolumu yapıldıktan sonra boş gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Başlıktan belirtiğim gibi, böyle bir sorun var. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki videoya göre toneri resetlemeyi dener misiniz? Sorunun çözülmesi durumunda da bildiriniz lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşağıdaki videoya göre toneri resetlemeyi dener misiniz? Sorunun çözülmesi durumunda da bildiriniz lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
O halde toner tam olarak oturmamış olabilir ya da tonerin vidası gevşek kalmış olabilir. Dolumu kim yaptı acaba?

Bu tonere uygun toz alıp kendim dolum yaptım. Sanırım reset işlemini yanlış yaptım.

Anladım. Toner tozunu fazla ya da çok az doldurduysanız bu olabilir. Ya da dediğiniz gibi resetleme işlemini tam olarak yapamadınız. Tüm her şeyden emin olun, özellikle de tonerin ağzına kadar dolu olmadığından emin olun. Bazen bundan ötürü de olabiliyor.

Reset işlemini tam yapamamışım işlemi tekrarladım, düzeldi. Şimdi kontrol ettim toner tam dolu görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…