Tobb etü'de bilgisayar mühendisliği okunur mu?

Okunur. Oldukça kaliteli hocaları var. Her yıl 3 dönem eğitimleri ve uzun dönem stajları var bu sayede mezun olunca bir miktar iş tecrübesiyle mezun olabiliyorsunuz. İş adamı bursu gibi bursları vardı ben tercih ederken sıralamanız %100 bursluya tutmasa da epey bi kişiye %100 veriyorlardı. Atıyorum benim girdiğim dönem tam burslusu 5.000 le alıyorken 12.000 sıralamalı arkadaşa bile tam burs + yurt + yemek vermişlerdi. Bunları da araştırmanızı öneririm.

Tobb etü'de bilgisayar mühendisliği okunur mu?
Sizce okunabilecek bir üniversite mi?

Hocam nasıl bir üniversite olduğunu bilmiyorum ama YKS zamanında bir kanala denk gelmiştir orada okuyordu, size atayım iletişim kurmayı deneyin ya da videolarına vs. bakın. Login • Instagram

Okunur. Oldukça kaliteli hocaları var. Her yıl 3 dönem eğitimleri ve uzun dönem stajları var bu sayede mezun olunca bir miktar iş tecrübesiyle mezun olabiliyorsunuz. İş adamı bursu gibi bursları vardı ben tercih ederken sıralamanız %100 bursluya tutmasa da epey bir kişiye %100 veriyorlardı. Atıyorum benim girdiğim dönem tam burslusu 5.000 le alıyorken 12.000 sıralamalı arkadaşa bile tam burs + yurt + yemek vermişlerdi. Bunları da araştırmanızı öneririm.

Hocam odü, İTÜ, Boğaziçi gibi üniversiteler ile karşılaştırıldığında eğitim ve yurt dışı olanakları açısından nasıl bir bölüm?

Okunur. Oldukça kaliteli hocaları var. Her yıl 3 dönem eğitimleri ve uzun dönem stajları var bu sayede mezun olunca bir miktar iş tecrübesiyle mezun olabiliyorsunuz. İş adamı bursu gibi bursları vardı ben tercih ederken sıralamanız %100 bursluya tutmasa da epey bir kişiye %100 veriyorlardı. Atıyorum benim girdiğim dönem tam burslusu 5.000 le alıyorken 12.000 sıralamalı arkadaşa bile tam burs + yurt + yemek vermişlerdi. Bunları da araştırmanızı öneririm.

Ya da direkt yurt dışı imkanları nasıl onu merak ettim özellikle.

Son düzenleme:
Hocam odü, İTÜ, Boğaziçi gibi üniversiteler ile karşılaştırıldığında eğitim ve yurt dışı olanakları açısından nasıl bir bölüm?

Ya da direkt yurt dışı imkanları nasıl onu merak ettim özellikle.
Oldukça iyi eğitim kalitesi ve yurtdışı olanakları var. Oğuz Ergin bölüm başkanı. Kendisi epey video içeriği üretiyor youtube'da takip edebilirsiniz. Daha önce intelde işlemci tasarlayan bir mühendis. Epey donanımlı kendisi. Böyle birsürü öğretim üyeleri var. Erasmus ve yüksek lisans için yurt dışına da kolaylık sağlayacaklarına eminim.

Oldukça iyi eğitim kalitesi ve yurt dışı olanakları var. Oğuz ergin bölüm başkanı. Kendisi epey video içeriği üretiyor YouTube'da takip edebilirsiniz. Daha önce Intel'de işlemci tasarlayan bir mühendis. Epey donanımlı kendisi. Böyle bir sürü öğretim üyeleri var. Erasmus ve yüksek lisans için yurt dışına da kolaylık sağlayacaklarına eminim.

Eyvallah yardımcı olduğun için sağ ol en az kaç sıralama ile tam burslu olarak okunabiliyor?
Bir de eğitim dili tam İngilizce mi yoksa Türkçe mi işleniyor dersler.

Eyvallah yardımcı olduğun için sağ ol en az kaç sıralama ile tam burslu olarak okunabiliyor?
Bir de eğitim dili tam İngilizce mi yoksa Türkçe mi işleniyor dersler.
Dersler Türkçe de ingilizce de işleniyor hocasına göre değişiyor diye biliyorum. Şu an bilgim yok gerçekten. Benim zamanımda 5000 ile alırken 12.000 ci arkadaşıma tam burs vermişlerdi. Daha aşağı da vermişse ben bilmiyorum

Dersler Türkçe de İngilizce de işleniyor hocasına göre değişiyor diye biliyorum. Şu an bilgim yok gerçekten. Benim zamanımda 5000 ile alırken 12.000 ci arkadaşıma tam burs vermişlerdi. Daha aşağı da vermişse ben bilmiyorum.

Hocam tam İngilizce olmaması bir sorun teşkil eder mi? Mesela ilerisi için akademik olarak çalışmak istedim İngilizce eğitim olmayınca bir eksiklik yaşanır mı? Yoksa kişisel olarak İngilizce bilmek açığı kapatır mı?

Hayır sıkıntı yaşatmaz. Ben fransızca okudum. İş yerinde İtalyan ve tunuslularla ingilizce konuşuyoruz. Kimse mükemmel bi dil beklemiyor. Yüksek lisans vs isteseniz onlar zaten genel toefl ya da ielts istiyorlar. Hocaların kötü ingilizceleriyle kendi bile bi şey anlamadan ingilizce anlatmalarındansa tertemiz Türkçe ile %100 iletişim kurabilmeniz çok daha iyidir. Kişisel olarak mutlaka ingilizcenizi geliştirin tabi. Zaten okuldakilerle ingilizce konuşulmaz. Pratik yapmanız gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı