TODO: (Japonca) 32 bit Nedir?

NvidiA.d

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlık birazcık enteresan oldu biliyorum ama Japonca veya Kore dilinde bir yazı yazdığı için belirtemedim. Fotoğraftan da göreceğiniz üzere bu uygulama nedir? Trojen Remover full sürüm kullanıyorum. Daha önce tarama yapmıştım birkaç tane zararlı dosya bulmuştu fakat artık daha çıkmıyor. Merak ettiğim bu dosyanın işlevi nedir acaba virüs tarzı bir şey mi? Yoksa normal bilgisayarın kendi programı mı?

asdsafsdv.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tıklayıp dosya konumunu bulabilir. Hangi dizinde olduğunu da görebilirsin. VT'de tarama yaptırarak da zararlı olup olmadığını anlarsın.

Spybot 2000'li yılların başlarında çok başarılı olsa da çalışma esası tüm veritabanını tek tek dosya dizinlerinde kontrol etmesi günümüzde aşırı zaman kaybına uğratmakta ve yetersiz gelmekte. Eskiden ücretsiz bu tür uygulamaları desteklerdik ama artık bir işlevi kalmadı.

Trojan Killer içinse de benzer şeyleri söyleyebilirim. Günümüzde kullanılmaları pek işe yaramamakta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı