Çözüldü Todo: Product name virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
33
Daha fazla  
Daha önce böyle bir program yüklemedim, görmedim. Kısacası internete yazdığım zaman görünmez virüs olduğunu iddia eden siteler gördüm. Bunu görev yöneticisinde başlangıç kısmında görmedim. AVG TuneUp'dan başlangıç uygulamalarından fark ettim. Todo: Product name virüs mü? Kaspersky yüklü değil. Virüs değilse boşuna indirmek ve taratmak için uğraşmak istemiyorum.

TODO product name- Technopat Sosyal.png

Anlaşılan Microsoft To Do uygulaması.
MSConfig'den tikini kaldırın diyorlar.

Çözüm
Anlaşılan Microsoft To Do uygulaması.
MSConfig'den tikini kaldırın diyorlar.

Ben o zaman boşuna Kaspersky indirdim. Korktum bir an görünmez virüs olduğunu duydum. Gene de taratacağım. İçim rahatlasın. Çünkü korsan oyun indirmiştim. Microsoft'un uygulamasının virüslü versiyonu olabilir.

Ben o zaman boşuna Kaspersky indirdim. Korktum bir an görünmez virüs olduğunu duydum. Gene de taratacağım. İçim rahatlasın. Çünkü korsan oyun indirmiştim. Microsoft'un uygulamasının virüslü versiyonu olabilir.

İçiniz rahatlasın hocam. Bir de şu uygulamayı da önermişler ne kadar fayda eder bilmem ama: Microsoft Safety Scanner Download - Windows security
Ayrıca geçmezse ve isterseniz autoruns kullanabilirsiniz: Autoruns for Windows - Windows Sysinternals

Geri
Yukarı