TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

Şu anki arabaların fiyatının çoğu vergi, bu araç yerli olduğu için vergisi az olup 200-300 bine satılmasını çok isterim.

Şu anki arabaların fiyatının çoğu vergi, bu araç yerli olduğu için vergisi az olup 200-300 bine satılmasını çok isterim.

Kesinlikle bende sizin gibi düşünüyorum, 200-300 bin olursa insanlar Fiat yerine TOGG arabaya yönelir.

Buğdayı ithal eden ülkeden beklentilerin çok büyük.
Her ülke herşeyi üretecek diye bişey yok. Sonuçta tarlalar boş kalmıyor ekilip biçiliyor. Kar oranı daha yüksek şeyler ekildiği için ucuza ithal edilmeyi seçiyorlar. Küresel bir dünyada yaşıyoruz. Senin bu düşüncen çok dar maalesef.

Araç sadece göz boyamak için prototip olarak üretilmiş gibi geliyor. Halen daha önemli sorulara cevap vermiyorlar/veremiyorlar.

Aynen hocam çok haklısınız cahil adamın tekiyim ben zaten. Adamakıllı ürettiğimiz bir şey varsa söyleyin de aydınlanayım.

Aynen hocam çok haklısınız cahil adamın tekiyim ben zaten. Adamakıllı ürettiğimiz bir şeyi söyleyin de aydınlanayım.
Tüm ülke yatıyor kimse çalışmıyor yada üretmiyor haklısınız benim hatam özür dilerim...

Olmayan bir şeyin, olmayan kötülüklerini sayan insanlar olduğu sürece Türkiye'de teknolojik gelişim yaşanmasını çok beklersin. Aramızda iyi şeyler yapanlar var ve sen bunu siyasetle karalıyorsun. @BayGörkem @white party

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…