TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

Bu millete bir şey beğendiremezsin. Güzel olsa da olmasa da çamur atacaklar zaten.

arabayı beğendiğimi söyleyebilirim.

1.3 milyona yerli otomobil olursa elimi sürmem yerliyse o kadar pahalı olmaması lazım kim ne derse desin iPhone 13 ile Vestel venus aynı fiyat mı? 100 200 daha koyarım 1.5 milyona Tesla model 3 alırım kendini dünyaya kanıtlamış bir firma fazlası var hatta kimse, boşuna caz yapmasın 2022 de çıkcaktı araba daha fabrikasının temeli yeni atılıyor gülme tuttu yazarken...

Eğer 700k 1mn arası olursa alınacağını düşünmüyorum daha kaliteli arabalar alırım BMW Mercedes gibi ama dış görünüşü güzel. Yerli üretim arabanın bu fiyat aralığında olması saçma(Tesla'da alınır ama batarya değişim ücreti fazla diye biliyorum o yüzden almazdım)

Evet son gelen zamla Tesla şarj etmek %100 zamlandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç güzel olmasına güzel de fiyatı önemli, örneğin 800 Bine çıkarsa yanaşmam bile, daha ucuza çıkması lazım ki büyük markalarla rekabet edebilsin.

Montaj vs deniyor ama zamanla tüm parçalar ülkemizde üretileceğinden eminim. Nasıl ki bir çok parçayı ülkemizde ürettiğimiz gibi... Tecrübe şart.

Geri
Yukarı