TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

Olmayan bir şeyin, olmayan kötülüklerini sayan insanlar olduğu sürece Türkiye'de teknolojik gelişim yaşanmasını çok beklersin. Aramızda iyi şeyler yapanlar var ve sen bunu siyasetle karalıyorsun. @BayGörkem @white party

Çamur at izi kalsın derdinde hepsi... Sonra da bu ülkede hiçbir şeye izin vermiyor ülke gelişmiyor vs. Deyip söylenirler. Neden acaba? :)

@Destanqq @264523
Hocam biz bu kadar şahlandıysak Türkiye'deki yangınları söndürecek adamakıllı uçaklarımız neden yok? O kadar gelirimiz varsa borçlarımızı neden ödeyemiyoruz? Neden halk aç? Neden Türk lirası bu kadar değersiz? Nede olsa üretimin artması alım gücümüzün artması değil mi? Neden alım gücümüz sürekli düşüyor? Ak troller sorularıma doğru düzgün cevap verin bende susayım.

Eğer yerli malı ise fiyatı da uygun olması lazım zira şu an dolar 13 ve euro 15 TL ondan bilemiyorum en az 700k yaparlar benim düşüncem en azından 150k alacak kimse olmaz diye düşünüyorum.

@Destanqq @264523
Hocam biz bu kadar şahlandıysak Türkiye'deki yangınları söndürecek adamakıllı uçaklarımız neden yok? O kadar gelirimiz varsa borçlarımızı neden ödeyemiyoruz? Neden halk aç? Neden Türk lirası bu kadar değersiz? Nede olsa üretimin artması alım gücümüzün artması değil mi? Neden alım gücümüz sürekli düşüyor?
Hahahaha konuyu başka yere çekiyorsun. Ekonomi farklı üretim farklı konular. Amacınız tamamen kötülemek olduğu için ve düşüncelerinizde en ufak bir iyi niyet olmadığı aşikar. Demogoji yapıyorsunuz... Sizinle bazı konularda aynı fikirde olsak da sizin gibi insanlarla aynı tarafta olmak bile beni tiksindiriyor.

Eğer yerli malı ise fiyatı da uygun olması lazım zira şu an dolar 13 ve euro 15 TL ondan bilemiyorum en az 700k yaparlar benim düşüncem en azından 150k alacak kimse olmaz diye düşünüyorum.

Fabrikalar araçlarını yaparken belli bir kitleyi hedefler onlar için modeller üretir. Bu aracın hedef kitlesi zenginler.

@Destanqq @264523
Hocam biz bu kadar şahlandıysak Türkiye'deki yangınları söndürecek adamakıllı uçaklarımız neden yok? O kadar gelirimiz varsa borçlarımızı neden ödeyemiyoruz? Neden halk aç? Neden Türk lirası bu kadar değersiz? Nede olsa üretimin artması alım gücümüzün artması değil mi? Neden alım gücümüz sürekli düşüyor? Ak troller sorularıma doğru düzgün cevap verin bende susayım.

Araba ile güzel alaka kurmuşsun. Amerika'da borcunu ödemediği için şahlanamamış galiba. İlginç.

@Destanqq @264523

Hocam realist ve doğruları söylenince ak troller tarafından linç yiyoruz alıştık artık.

Geri
Yukarı