TOGG hantal bir araç mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 620 (Dahili)
Marka ve Bilgisayar Türü: Lenovo/ AIO PC
TOGG neredeyse 2.5 ton ve beygir gücüde gayet iyi fakat hızlanması 7.5 mi ne? TOGG diğer otomobil markalarının seviyesine gelir mi? Çünkü o parayla başka sıfır bir araba veya kat kat daha iyi ama 2. el bir araba alabiliyoruz. Fikirlerinizi bekliyorum.

Mertcan Bahar dingilinin videosunda yokuşta kalkamadığını gördükten sonra acayip soğudum. En dandik benzinli araba bile kalmaz o yokuşta.

Merhaba efendim, togg tam olarak yapmacık ve çalıntı araç, bunuda her türlü kanıtlayabilirim istediğiniz takdirde. Teslanın yazılımından çalabildikleri kadar çalmışlar, alabildikleri kadar almışlar, şu anda birçok youtuber togg ile teslayı kıyaslıyor ancak maalesef bunlar kıyaslanacak arabalar değil, tesla çoook önde gelir. Arabanın kaynağı olan yazılım, arabada birçok soruna yol açıyor. Tesla alın çok daha iyi. İyi günler.

Mertcan bahar dingilinin videosunda yokuşta kalkamadığını gördükten sonra acayip soğudum. En dandik benzinli araba bile kalmaz o yokuşta.

Tam ben yazacaktım o video neydi öyle ya fena gülmüştüm izlerken sözde milli araba diye geçiniyorlar, kalkışıyla övünüyolar ama onda bile sınıfta kaldı.

2018 model Opel astra k 150 HP 0-100 bile 7.5 saniye.

2018 model Opel astra k 2.2 ton mu peki? Astra k 1beygir başına 8.6kg düşerken TOGG'da bu 10kg civarlarında kalıyor, yani ağırlık güç oranı astra K'nın gerisinde, kaldı ki TOGG daha havaleli bir tasarıma sahip SUV sınıfında olduğu için. Arabanın performansında etken olan tek şey beygir gücüde değildir, hatta o veriler motorun gücü asıl önemli olan HP değil WHP denilen yani aracın tekerde üretebildiği güç. Sizin bu mantıkla bakarsak Nissan R35 GT-R'ın 0-100 değerinin kendinden daha güçlü arabalardan daha geride olması lazım, ancak kendisinden daha güçlü arabaları 0-100'de alabiliyor, yine Volvo S70 T5 modeli 225HP olmasına rağmen 760 Turbo 182HP'lik modelden daha yavaş bir 0-100'e sahip. Ben TOGG yerli milli diyerek övecek kafada birisi değilim, ancak bakış açınız muazzam derecede yanlış.

Mertcan Bahar dingilinin videosunda yokuşta kalkamadığını gördükten sonra acayip soğudum. En dandik benzinli araba bile kalmaz o yokuşta.
Kaçıncı dakika arkadaşım, bende merak ettim .D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…