Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

~Azure~

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süre sonra R6 oynamak istedim. İndirdikten sonra açmaya çalıştığımda ekran görüntüsündeki hatayı almaktayım. Yardım edebilecek birisi olursa sevinirim.

Çözüm
Muhtemelen ceza yedi birkaç saate devamını yazar. Cevap olarak da tahmini birkaç söyleyeyim, Ubisoft'tan indirdiğinize emin olun Steam ve Epic problem oluşturuyor. Ubisoft'tan dosya doğrulama yapın, Vulkan kullanmayın, NVIDIA Experience indirip ekran kartınızı gamerady drivere tıklayarak kolayca güncelleyin. Bunları yapmanız sorunların %90'ını çözecektir.
Ekran görüntüsü yok veya ben göremiyorum. Tekrar paylaşabilir misiniz? Resim isimlendirme kuralından ceza yemiş olabilir bu arada arkadaş. Bu yüzden silinmiş olabilir.

Muhtemelen ceza yedi birkaç saate devamını yazar. Cevap olarak da tahmini birkaç söyleyeyim, Ubisoft'tan indirdiğinize emin olun Steam ve Epic problem oluşturuyor. Ubisoft'tan dosya doğrulama yapın, Vulkan kullanmayın, NVIDIA Experience indirip ekran kartınızı gamerady drivere tıklayarak kolayca güncelleyin. Bunları yapmanız sorunların %90'ını çözecektir.

Çözüm
Merhabalar sanırım ceza yemiştim, yazamadım. Ekran görüntüsünü tekrar deniyorum umarım görünür.

unknown.png

Bu arada teşekkür ederim dosya doğrulama ve aktivasyon anahtarıyla düzelttim.

Geri
Yukarı