Tom Clancy's Rainbow Six: Siege "Authenticating the ownership of this product" hatası

crewm8

Hectopat
Selam, 3 yıl önce Steam uzerinden R6 satın almıştım. Cok oynamamıstım, simdi yukleyip denemeye karar verdim tekrardan. Buraya kadar her şey güzel, oyunu indirdim, indirdikten sonra oyuna girmeye çalıştığımda "There was a problem authenticating the ownership of this product" hatası almaya başladım. Sabahtan beri arastırıyorum, en az 3-4 saat sorunu çözmeye çalıştım. Her çözümü denedim ama maalesef olmadı. Oyunu o zaman satın aldıgımda 3 Year Starter Pack diye alınmıstı oyun. Ne ise yaradıgını ve ne oldugunu bilmiyorum. Şu an kutuphanemde oyun var ama hiçbir sekilde giremiyorum oyuna. Eğer hatayı alıp çözen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi bakın kendinize.

Ek olarak;

1616404352367.png

Hastalık nedeniyle geçici olarak kapatmışlar desteği. Yapacak bir şey maalesef yok. Kısa zamanda açarlar. Ki ben hastalık nedeniyle kapattıklarını sanmıyorum. 6. sezona geçtik ve şu an nefes alırken bile buga giriyoruz oyun bug dolu. O yüzden aşırı ticketi önlemek için kapatmışlardır. Yakında açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı