Tom Clancy's Rainbow Six: Siege drone hareket ettirildiğinde kapanıyor

LatifU

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an garip bir sorun yaşıyorum aslında. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de saldırı tarafındayken drone hareket ettirdiğimde birkaç saniye, genelde 5 ile 10 saniye arası, oyunu hiçbir hata vermeden kapanıyor. Tam olarak hangi karakterde hangi yetenekle tetiklendiğini anlayamadım fakat drone harici bazı karakterlerde yetenek kullanınca da oluyor. Başına gelen var mı? Dosya doğrulama ve oyunu silip yükleme işlemlerini yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an garip bir sorun yaşıyorum aslında. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de saldırı tarafındayken drone hareket ettirdiğimde birkaç saniye, genelde 5 ile 10 saniye arası, oyunu hiçbir hata vermeden kapanıyor. Tam olarak hangi karakterde hangi yetenekle tetiklendiğini anlayamadım fakat drone harici bazı karakterlerde yetenek kullanınca da oluyor. Başına gelen var mı? Dosya doğrulama ve oyunu silip yükleme işlemlerini yaptım.

Dosya doğrulama ve oyunu silip yükleme işlemlerinden sonra da devam ediyor mu bu sorun?

Sorunu komple bir yeniden kurulum ile çözdüm format atıp tüm driverlerı güncelledim. şuan bir sıkıntı yok. Muhtemelen driverlar ile ilgili bir sorundu, belki kurulumda bir hata yaptım. Ama şuan sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı