Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Extraction 43 TL'ye alınır mı?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Oyun Voidu'da 43 TL'ye düşmüş. Oyun güzel mi alınır mı? Oyuncu sayısı ne durumda? Oynayanı çok yoksa almayı düşünmüyorum. Ölü bir oyunu almak istemiyorum.

Oyunun düz halini değil Deluxe almaya çalışın, yeni operatör almak işkence gibi.
Six Siege değil Extraction'ı diyorum. Yanlış oyunla karıştırmış olmayın. Başlığı da yanlış yazmışım oyun Siege değil ve 46 TL'de değil. Kusura bakmayın.

Az, değmez. Game pass ta vardi. Deneyip öyle karar verebilirsin.
Hevesini alabilirsin.
Game Pass'im yok Game Pass almayı da düşünmüyorum. Oynamışsanız biraz bilgi verir misiniz? Botlarla mı dolu oyun? Düşündüğüm gibiyse bu oyunu bir yerlerde bedavaya falan verirler ya da Six Siege alana yanında bunu da verirler diye düşünüyorum. Boşuna paramı harcamak istemiyorum.

Game Pass'im yok Game Pass almayı da düşünmüyorum. Oynamışsanız biraz bilgi verir misiniz? Botlarla mı dolu oyun? Düşündüğüm gibiyse bu oyunu bir yerlerde bedavaya falan verirler ya da Six Siege alana yanında bunu da verirler diye düşünüyorum. Boşuna paramı harcamak istemiyorum.
İlk çıktığında birkaç gün oynadım. Rainbow Six Siege için zamanında gelip tutulan bir eventten türetildi. Kesinlikle bir Ubisoft klişesi olduğunu düşünüyorum. Oldukça cansız ve ruhsuz bir oyun. Arkadaşlarınız ile girip oynamayacaksanız eğer kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum.

İlk çıktığında birkaç gün oynadım. Rainbow Six Siege için zamanında gelip tutulan bir eventten türetildi. Kesinlikle bir Ubisoft klişesi olduğunu düşünüyorum. Oldukça cansız ve ruhsuz bir oyun. Arkadaşlarınız ile girip oynamayacaksanız eğer kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum.
Arkadaşım yok. Left 4 Dead gibi insanların olduğu lobilere girer oynarım diyordum ama oyun botlarla dolu galiba. Aklı olmayan yapay zekalarla beraber oynamayı düşünmüyorum. Büyük ihtimal almayacağım.

Arkadaşım yok. Left 4 Dead gibi insanların olduğu lobilere girer oynarım diyordum ama oyun botlarla dolu galiba. Aklı olmayan yapay zekalarla beraber oynamayı düşünmüyorum. Büyük ihtimal almayacağım.
Oyunun "ölü" olduğunu ve neden öyle olduğunu anlatan bir makale:
What happened to Rainbow Six Extraction?

Açıkçası, oyun ilk çıktığı zaman tutulmayacağı zaten çok barizdi.

Bende konsol üzerinden deneyimlemiştim ve sadece Rainbow Six Siege oyunun fiziğini kullanan bir etkinlik oyunundan ibaret. Almaya değecek bir oyun değil bence.

Geri
Yukarı