Tom Clancy's Rainbow Six Siege hangi operatörü açmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
pratik yapman grekiyor zamanla oyunu öğreniyorsun ve iyi oynamaya başlayınca aşşırı zevk veriyor
Sağ ol hocam. Normal FPS oyunu gibi oynanışa sahip sanıyordum, oyunu oynayınca, oynayanların videolarıni izleyince anladım ki taktiksel bir oyun. CS GO, Battlefield tarzı değilmiş.

Sağ ol hocam. Normal FPS oyunu gibi oynanışa sahip sanıyordum, oyunu oynayınca, oynayanların videolarıni izleyince anladım ki taktiksel bir oyun. CS GO, Battlefield tarzı değilmiş.
Bu oyun çok detaylı yapabileceğin bir sürü saldırı ve savunma fonksiyonu var cs r6 ya nazaran daha basit ilk başlarda biraz zorlanırsın ama sonra çok keyif alırsın arkadaşınla giriyorsan zaten tadından yenmez :)

Mira'nın aynasını kullanabileceğimi düşünmüyorum. Valkyrie ve Dokkaebi arasında kaldım şimdi de.
Mira oynaması oldukça zevkli. Fakat genelde banlanıyor. Dokkaebi'nin otomatik silahı yok, en iyi DMR'a sahip olsa da yine yarı otomatikleri kullanması daha zor olur. Bence rankın golddan yüksek değilse mira al.
Bu oyun çok detaylı yapabileceğin bir sürü saldırı ve savunma fonksiyonu var cs r6 ya nazaran daha basit ilk başlarda biraz zorlanırsın ama sonra çok keyif alırsın arkadaşınla giriyorsan zaten tadından yenmez :)
Arkadaşın biri 12 saat oynamış anca adamı görmeden ölüyor diyor. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu boşa aldım desene. Geçen sene aldım, toplasan 6 saat anca oynamışımdır. Taktiksel oyun ben pek sevmiyorum, Cs Go ve Battlefield tarzı oynanışa sahip oyunları seviyorum.

Hocam oyunu boşa aldım desene. Geçen sene aldım, toplasan 6 saat anca oynamışımdır. Taktiksel oyun ben pek sevmiyorum, Cs Go ve Battlefield tarzı oynanışa sahip oyunları seviyorum.
Çok detaylı taktikten bahsetmiyorum mesela duvarı kırıp görüş alanı sağlamak, dikey ve yatay taktikler yapmak gibi aynı csgodaki bomba taktikleri kadar basit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı