Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Kapanma Sorunu

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 aydır Rainbow oynuyorum. Arada bir oyun maç esnasında kapanırdı, çok sorun etmezdim ama şu 3 gündür 1 maç tamamlayamıyorum. Oyun sürekli kapanıyor ve hiçbir hata ya da uyarı vermiyor. Konu hakkında bilgisi ve önerisi olanların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son birkaç gündür bende de aynı sorun vardı Xbox DVR'ı kapattım ve sorunum çözüldü.
Bu video Xbox DVR'ı nasıl kapatabileceğini gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende kapalı zaten. Oturum kapadım belki düzelir.

Gerçektende çok sinir etti beni. Hala atıyor ve çözümünü bulamıyorum. İnternette konu hakkında hiçbir şey yok. :(

Bu sorunu başka yaşayan var mı?

Gerçektende çok sinir etti beni. Hala atıyor ve çözümünü bulamıyorum. İnternette konu hakkında hiçbir şey yok. :(

Sanırım benden kaynaklanan bir problem değil. Bu sorunu benim gibi yaşayanlar var.
Why is it keep crashing?? :: Tom Clancy's Rainbow Six Siege General Discussions

Sanırım benden kaynaklanan bir problem değil. Bu sorunu benim gibi yaşayanlar var.
Why is it keep crashing?? :: Tom Clancy's Rainbow Six Siege General Discussions
Güncelleme beklemekten başka çaren yok gibi gözüküyor sağlık olsun. Eğer denemediysen oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin ama onun da çözebileceğini pek sanmıyorum. Büyük ihtimalle bir daha ki güncelleme ile hallederler.

Güncelleme geldi ve maç attım sıkıntı çıkmadı. Sanırım düzeldi ama 3-5 maçlık bir seri ile daha iyi anlarım.

Geri
Yukarı