Tom Clancy's Rainbow Six: Siege operatör tavsiyesi

Ben de yeni sayılırım en sevdiğim operatörler.
Defans:
Kapkan> kapılara pencerelere tuzak kuruyor, ölsen bile kill/asist alıyorsun.
Thermit > silahını seviyorum, ayrıca güçlendirilmiş duvarları imha edebiliyor.
Tchanka> silahını seviyorum ayrıca yanıcı bomba atan silahı da çok güzel.
Atak.
Fuze > parçalanabilen duvar ve tavanlara koyduğu 5-6 tane patlayıcı atan özel yeteneği ile düşmanın düzenini bozup kill/asist almanı sağlıyor veya ortamda bulunan birçok tuzağı falan imha ediyor.

İndirimlerde gold edition ya da deluxe edition satın alırsan çok rahatlarsın. Çok az karakterin var.
Steam'den aldım bende aynısını yapacaktım ama en başta standart aldığım için yükseltemiyorum.
Steam'den aldım bende aynısını yapacaktım ama en başta standart aldığım için yükseltemiyorum.
Oyun CS:GO'dan sonra baya zevkli geldi 6-7 saattir aralıksız oynuyorum keşke en başta farklı edition alsaymışım da bu kadar uğraşmasaymışım.

Oyun CS:GO'dan sonra bayağı zevkli geldi 6-7 saattir aralıksız oynuyorum keşke en başta farklı Edition alsaymışım da bu kadar uğraşmasaymışım.

Aslında operatörleri manuel açmak faydalı olabilir, tek tek açıp o operatörü öğrenip yeni operatöre geçersin, ben öyle yapıyorum, zaten 1000'lik operatörlerden çok iyi olanlar var onlar bayağı sarıyor ve eğlenceli oluyor muhtemelen hepsi açık olsaydı bir ona bir ona bakıp hepsini yarım yamalak öğrenirdim ama şimdi açtığımı öğrenene kadar oynuyorum :D.

Not traning grounds mu ne vardı orada olan görevleri 3'er yıldız yaparsan(sanırım 4. görev buglı ondan 2 yıldız alabiliyorsun) 4-5k puan kasıyorsun.

Aslında operatörleri manuel açmak faydalı olabilir, tek tek açıp o operatörü öğrenip yeni operatöre geçersin, ben öyle yapıyorum, zaten 1000'lik operatörlerden çok iyi olanlar var onlar bayağı sarıyor ve eğlenceli oluyor muhtemelen hepsi açık olsaydı bir ona bir ona bakıp hepsini yarım yamalak öğrenirdim ama şimdi açtığımı öğrenene kadar oynuyorum :D.

Not traning grounds mu ne vardı orada olan görevleri 3'er yıldız yaparsan(sanırım 4. görev buglı ondan 2 yıldız alabiliyorsun) 4-5k puan kasıyorsun.
Her görevi 3 yıldızla herhalde 5'er defa bitirmişimdir çünkü R6 oynamak istiyordum ama bu kadar bilmediğim için ayda 1 defa girip görevleri tamamlayıp çıkıyordum. Şimdi diğer insanlarla girince daha eğlenceli geldi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı