Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de FPS 40'a sabitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Eminn1

Decapat
Daha fazla  
RAM
Crucial 8GB 3200 MHZ
SSD veya HDD modeli
KIOXIA-EXCERIA SATA SSD 480 GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 10300H
Merhaba. Bundan birkaç ay öncesine kadar R6 Siege'de yüksek ayarlarda +60 FPS alırken şimdi FPS'im 40'a sabitlendi. Oyunu baştan yükledim hala aynı. Kare hızını ne kadar yükseltirsem yükselteyim değişen bir şey olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bundan birkaç ay öncesine kadar R6 Siege'de yüksek ayarlarda +60 FPS alırken şimdi FPS'im 40'a sabitlendi. Oyunu baştan yükledim hala aynı. Kare hızını ne kadar yükseltirsem yükselteyim değişen bir şey olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

NVIDIA denetim masasında FPS sabitleyici olabilir oyuna da bakın orada da olabilir.

Buradaki FPS kısmı kapalıydı. Açıp 61 FPS yaptım ve oyuna girdiğimde ana ekranda FPS 60'a sabitlendi (normalde giriş ekranında da 40 FPS'i gösteriyordu). Ama oyuna girince tekrar 40 FPS'ye düştü. Oyundaki kare hız sınırı ise 144'de.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-24 213057s.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-24 213057s.png
    156,4 KB · Görüntüleme: 59
Buradaki FPS kısmı kapalıydı. Açıp 61 FPS yaptım ve oyuna girdiğimde ana ekranda FPS 60'a sabitlendi (normalde giriş ekranında da 40 FPS'i gösteriyordu). Ama oyuna girince tekrar 40 FPS'ye düştü. Oyundaki kare hız sınırı ise 144'de.
Experince üzerinden sessiz mod açık ise attığın fotoğraftaki kısımda üstte program ayarları var oradan ekle diyerek oyunu seç aşağı doğru kaydır fps sınırı 40 ise yükselt

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    31 KB · Görüntüleme: 50
Belgeler>My Games>R6-Siege>... Dosya Klasörü>Game Settings. Buradaki FPS ayarı 40'taydı. Bunu istediğim FPS'ye çektim ve düzeldi. Sessiz modun herhangi bir etkisi olmadı.

Geri
Yukarı