Tom Henderson: "Battlefield 1 ücretsiz olabilir"

Call Of Duty ve Battlefield 2042 oyunları hakkında paylaştığı sızıntıları doğru çıkan Henderson bu sefer Battlefield 1'in ücretsiz olacağını iddia etti.

Eğer Battlefield 1 almayı düşünüyorsanız almayın. Haftaya bedava olacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Epic Games üzerinden mi bedava olacak?
Pek sanmıyorum.
Maalesef öyle olacak gibi hocam. Hangi oyun ücretsiz olduysa hep hile doldu serverleri.
Yalan söyleyemem, herkesin oynayabilmesini isterim ama para verip satın aldığım oyunda hilelerle karşılaşmak benim sinirlerimi bozar. Umarım doğru düzgün oynar herkes.

Pek sanmıyorum.
Yalan söyleyemem, herkesin oynayabilmesini isterim ama para verip satın aldığım oyunda hilelerle karşılaşmak benim sinirlerimi bozar. Umarım doğru düzgün oynar herkes.
Şuan ki hali bile hile doluymuş. Ücretsiz iken hileler cirit atacak herhalde.

Call Of Duty ve Battlefield 2042 oyunları hakkında paylaştığı sızıntıları doğru çıkan Henderson bu sefer Battlefield 1'in ücretsiz olacağını iddia etti.

Eğer Battlefield 1 almayı düşünüyorsanız almayın. Haftaya bedava olacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olursa çok sevinirim.

Daha 1 ay önce almıştım, keşke almasaydım.

Oyun serverları cidden ölü, birkaç kez oyun aratmam gerekiyor yoksa 0 kişi olan Server'lara giriyor hızlı maç'a basınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı