Tomb Raider 2013 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar sizce Tomb Raider 2013 alınır mı? Eğlenceli mi? Oyunun hikayesi 8-10 saatte bitiyormuş herhalde. Sizce oynayıp hikayeyi bitirip kütüphanede bekletmelik bir oyun mu? Yoksa tekrar tekrar oynanır mı? Sizce Tomb Raider 2013 mü daha iyi? Metro Last Light Redux mı?

Tekrar takrar oynanacak oyun değil ikisi de. Metro: Last Light serinin 2. oyunu bence ilk oyundan başlayın tekrar tekrar oynanan hikaye oyunu istiyorsanız o bütçede Batman Arkham City olabilir. Girip adam dövüp çıkarsınız.

Arkadaşlar sizce Tomb Raider 2013 alınır mı? Eğlenceli mi? Oyunun hikayesi 8-10 saatte bitiyormuş herhalde. Sizce oynayıp hikayeyi bitirip kütüphanede bekletmelik bir oyun mu? Yoksa tekrar tekrar oynanır mı? Sizce Tomb Raider 2013 mü daha iyi? Metro Last Light Redux mı?
Geçenlerde Tomb Raider 2013'ü bitirdim, hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Hikayesi o kadar sürükleyici ki tek oturuşta 8 saat oynayarak bitirdim. Bence almalısın, pişman olmazsın. (Türkçe yama kurmayı unutma.)

Alınır. Ama tekrar oynanacak bir oyun değil. Oyunun her şeyini sömürsen maksimum 15 saat oynarsın gibi. Ben 8 saatte bitirmiştim mesela. :D
Hikayesi sıradan bir oyun işte. Çok bi' beklentin olmadan girersen seni tatmin eder.
(Tomb Raider)

Yeni konular

Geri
Yukarı