Tomb Raider Çanlı Bölümü Geçemedim

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 15B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar konu açmak zorunda kaldım kusura bakmayın ama youtube'da bir sürü video izledim yine bulamadım. Çanlı olan kısımda pencereleri açıyorum birde olmuyo. Kapandan içeri girmem lazım ama nasıl yapıcam? Oyunu oynayanlar bir yardımcı olurlarsa sevinirim. Resim koymak isterdim ama olmuyor.

Abi Tomb Raider gibi bir oyunda bile takıldıysan oyun dünyasında bayağı yeni olmalısın ;) Bölümün adını söyle yardımcı olayım veya Youtube'dan bölüm adı ile arat, walkthrough videoları aracılığıyla kendin de bulabilirsin.

Bölümü bende bi bilsem :D Pilotlardan birini arıyodum sonra yakaladılar beni. Bir yere kaçtım sonra. Bir kaç adam yukarlardan atladı onları öldürdüm. Sonra öyle kaldı. :D Böyle ortada bir kapak var. Orası böyle zıplayınca üzerinde gezince biraz açılıyo sonra kapanıyo ama değişik işte. :D

- - - Güncellendi - - -

Buranın biraz ilerisindeyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Oyunun %23'ündeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölümü bende bi bilsem :D Pilotlardan birini arıyodum sonra yakaladılar beni. Bir yere kaçtım sonra. Bir kaç adam yukarlardan atladı onları öldürdüm. Sonra öyle kaldı. :D Böyle ortada bir kapak var. Orası böyle zıplayınca üzerinde gezince biraz açılıyo sonra kapanıyo ama değişik işte. :D

- - - Güncellendi - - -

Tomb Raider Oynuyoruz! - Bölüm 6 - Ömrümü Yedin Radyo İstasyonu, Ben Sana Demedim Mi RE 3 Olacak Bunun Sonu Diye? - YouTube Buranın biraz ilerisindeyim.

- - - Güncellendi - - -

Oyunun %23'ündeyim.
Sanırım bu bölümde takılmışsın.

Tomb Raider Gameplay Walkthrough Part 10 - A Friend In Need (2013) - YouTube

Gerçekten teşekkürler. :D Pencereleri açtım ama ne yapacağımı anlamadım.

Tamamdır arkadaşlar geçtim sorun yok. Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı