Tomb Raider Türkçe yama nereden bulunur?

MissingTimeLord

Kilopat
Daha fazla  
Önceki konuları inceledim hep oyunceviri.net sitesi önerilmiş ama oradan indirdiğim dosyada virüs çıktı. Temiz halini internete yükleyebilecek biri var mı? Teşekkür ederim.
Jiangmin : Trojan.Generic.dmcln
Virüs taraması:

Hocam, Virüs Total bir virüs tarama uygulaması değil, bir hizmettir. Sizin için bir çok antivirüs programında aynı anda tarama yapar. Jiangmin isminde adı sanı belli olmayan güvenilmez bir antivirüs programı bir virüs bulmuş. Ben sorun olacağını düşünmüyorum.

RAR dosyasını koyunca Jiangmin uyarısı var; içini açıp .exe'ye baktırınca Malwarebytes uyarı veriyor bu sefer.

asdads.jpg

Hocam, VirusTotal bir virüs tarama uygulaması değil, bir hizmettir. Sizin için birçok antivirüs programında aynı anda tarama yapar. Jiangmin isminde adı sanı belli olmayan güvenilmez bir antivirüs programı bir virüs bulmuş. Ben sorun olacağını düşünmüyorum.

Rar dosyasını açınca Malwarebytes uyarı veriyormuş.

Buraya bakabilirsiniz.

Bu sitede dosya 27 MB ve kurulumda 400 MB dosya indiriyormuş. Oyunçeviride ise dosya yalnızca 1 MB. İçinde farklı yamalarda mı var acaba? Ama hepsi sorunlu gibi duruyor kalsın şimdilik.

RAR dosyasını koyunca jiangmin uyarısı var; içini açıp .exe'ye baktırınca Malwarebytes uyarı veriyor bu sefer.

Eki Görüntüle 1456720

Kurmaktan vazgeçtim. Neyse İngilizce alt yazıyı açıp bilmediğim yerleri sözlükten bakarım artık.

Rar dosyasını açınca Malwarebytes uyarı veriyormuş.

Bu sitede dosya 27 MB ve kurulumda 400 MB dosya indiriyormuş. Oyunçeviride ise dosya yalnızca 1 MB. İçinde farklı yamalarda mı var acaba? Ama hepsi sorunlu gibi duruyor kalsın şimdilik.

Kurmaktan vazgeçtim. Neyse İngilizce alt yazıyı açıp bilmediğim yerleri sözlükten bakarım artık.
Buraya bakabilirsiniz.
https://www.turkmmo.com/shadow-of-the-tomb-raider-turkce-yama-h1000031587.html

Tarama Sonuçları;

Yeni konular

Geri
Yukarı