Top Gear

bedirhan

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul-Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu programı bilen veya izleyen varmı. Ben çok sevdim ama sadece birkaç bölümü buldum Türkçe veya altyazılı olarak. Siz izliyorsanız linkini paylaşırmısınız?
CnnTürk de çıkıyor ancak bazılarını kaçırıyorum. NetD den bakıyorum sadece bir bölüm var diğerleri yayından kaldırılmış. Dizimag'te varmış o sitede kapatılmış. Sonuç olarak hiçbir yerde bulamıyorum çok kötü durumdayım :confused:

Orj. dilinde var çünkü Türkiyede yaygınlaşmamış bir şeyin alt yazılısı olmaz. Telif haklarından bir sorun çıkacağını sanmam sitemiz için çünkü paylaşan başka bir site.
Buradan tüm bölümlerini izleyebilirsin, iyi seyirler :)
Watch Top Gear Serie Online - Watch Series

Net D'nin eski bölümleri silmesi kötü olmuş. Bilinen bir kanalda yayın yapsa Top Gear Türkiye'de baya hit çekecek bir program.

Bir şey farkettim neden olduğunu bilmiyorum ama her bölümün belirli bir izlenebilir süresi var.
Mesala 12.bölümün altında:
'Bu içerik 29 Ocak 2014 Çarşamba 18:00 tarihine dek izlenebilir.' yazıyor. Bunu neden yapıyorlar acaba ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı