Top Lane Hero önerisi

Karakter karşı takıma göre picklenir. Bir de kendi takımının ihtiyaçlari doğrultusunda. Öyle sabit bir hero önermek ne derece mantıklı bilmiyorum. Kimi garen oynar kimi irelia kimi renekton kimi sett. Mühim olan karısının counteri kim ve senin takımın ihtiyacı ney?

Irelia'yı odaklanarak ve hızlı düşünerek oynarsan kazanamıyacağın oyun yok lanede zorluk çekebilirsin belli şampiyonlara karşı oynayarak deneyim etmen lazım.

SUP: Lux, Swain.
ADC: Lucian, Jinx, Caitlyn.
Mid: Akali.
Jungle: Diana, Master Yi, Warwick, kKha Zix.
Top Lane oynamak istiyorum ama nedense hangi karakteri oynayacağım konusunda kararsızım. Tüm karakterler zevk veriyor ama ben Lane'de kalabilen Early Game, güçlü sonradan hasar veren bir karakter istiyorum. Öneriniz varsa söylerseniz şimdiden sevinirim.
Şu sıralar bu meta Olaf, Trundle ve Warwick'e çok uygun. Üçü de koridoru hem kazanıp hem de late gamede inanılmaz birer ayrık ittirme potansiyeline ulaşabiliyor. Özellikle de karşınızda tank varsa...

Eğer siz direkt tank isterseniz de Cho'Gath şu an çok iyi durumda. Koridorda çok rahat kalabiliyor. Ayrıca ormancınızın baskını için harika pozisyon hazırlayabiliyor. Ek olarak objektif alma konusunda ultiniz sayesinde takımınızda adeta çift çarp taşıyor gibi oluyorsunuz. Keza ultiyi açtıktan sonra da zaten skor alabilme ihtimali epey artıyor.

Sion al farm yap, shen al takıma faydan olsun.
Onun dışında koridor kabadayilarini alabilirsin... darius, mordekaiser,sett
Ama becerebilirim dersen, camille öğrenmeye çalış çok havalı ve güzel karakter.

Yeni konular

Geri
Yukarı