Toplama Bilgisayar için En İyi Site

Yani gidip dükkanlarında istediğim bilgisayarı toplattırabiliyorum değil mi? Her hangi bir ücret alınıyor mu peki acaba? Toplama yaparken kablolama falan güzel mi? Memnun musunuz bilgisayarınızdan?

Yani gidip dükkanlarında istediğim bilgisayarı toplattırabiliyorum değil mi? Her hangi bir ücret alınıyor mu peki acaba? Toplama yaparken kablolama falan güzel mi? Memnun musunuz bilgisayarınızdan?
Ben de Inventus'tan aldım. Satış sonrası destekleri gayet güzel. Anakartımda bir sorun çıkmıştı, kendileri değiştirmeyi teklif ettiler ama 1 hafta sonra kendiliğinden düzeldiği için değiştirmedim. Kablolama güzel. Eğer sistem belli bir ücretin üstünde olursa toplama ve 48 saat test ücreti almıyorlar. Ben şahsen gayet memnunum. Ayrıca evet, ofisten gidip alabiliyorsun.

Ben de Inventus'tan aldım. Satış sonrası destekleri gayet güzel. Anakartımda bir sorun çıkmıştı, kendileri değiştirmeyi teklif ettiler ama 1 hafta sonra kendiliğinden düzeldiği için değiştirmedim. Kablolama güzel. Eğer sistem belli bir ücretin üstünde olursa toplama ve 48 saat test ücreti almıyorlar. Ben şahsen gayet memnunum. Ayrıca evet, ofisten gidip alabiliyorsun.
İnternet sitesindeki fiyat ile orada alacağım fiyat arasında fark olur mu? Olursa ne kadar olur sizce?

Bilginiz var ise şunu da cevaplarsanız sevinirim. BIOS update yapıyorlar mı? Windows 10 deneme sürümü yüklüyorlar mı? Driverları biz mi onlar mı yüklüyor?
Driverları kendiniz yüklüyorsunuz, BIOS update güncel olarak geldi bana. Win10 deneme sürümü tabii ki de yok. Olmamalı da bence. Ama yüklüyecekseniz 10 dakika biz şey zaten. Sipariş ederken notlar bölümü gibi bir şey var. Oraya isteklerinizi yazabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı