Toplama bilgisayara işletim sistemi kurma

OyunDondurucu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, vatan bilgisayar'dan işletim sistemlerine baktım windows 8 200 TL'den ucuzu yok. Toplama bilgisayarda windows 8'i kurmak için o kadar para vemek gerekli mi yoksa daha ucuz bir yöntem var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten indirip kendiniz kurabilirsiniz fakat lisans kodu almazsanız orijinal bir işletim sistemi kullanmamış olursunuz. Ayrıca öğrenciyseniz Windows 8.1 Industrial Pro versiyonunu almak için Microsoft 'a başvurabilirsiniz. İkinci seçenek orijinal ve tamamen ücretsizdir.

İnternetten indirip kendiniz kurabilirsiniz fakat lisans kodu almazsanız orijinal bir işletim sistemi kullanmamış olursunuz. Ayrıca öğrenciyseniz Windows 8.1 Industrial Pro versiyonunu almak için Microsoft 'a başvurabilirsiniz. İkinci seçenek orijinal ve tamamen ücretsizdir.
Peki bu cd üzerinden mi oluyor? Bilgisayar eve geldi toplanmış bir şekilde ama işletim sistemi yok nasıl kurabiliriz? Teşekkürler.

İnternetten başvurabilirsiniz. İnternetten başvurmak için ve size verilen Windows sürümünü indirip DVD'ye ya da USB'ye atarak bilgisayarınıza kurmak için başka bir bilgisayara ihtiyaç duyarsınız. İnternetten lisans satın almadan indirerek kurmak için de başka bir bilgisayara ihtiyaç duyarsınız.
Başka bir bilgisayarınız yoksa bir bilgisayarcıya götürün ve işletim sistemini kurdurun. Daha sonra başvurup orijinal Windows 8.1 Industrial Pro aldığınızda format atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı