Toplama bilgisayarda işletim sistemi (Windows 8, 7)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

caner inan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben vatandan bilgisayar topladım ve araştırmalarım sonucu tüm parçaları vatandan alırsak yani bir kasayı oluşturucak tüm bileşenleri vatandan alırsak montajını kendi yapıp veriyor. Bunu öğrendim. Öğrenmekle kalmadım gaziosmanpaşa vatan şubesine gidip sordum soruşturdum. Parçalarımın hepsi o şubede vardı. Ben aldım parçaları diyelim montajını yaptırdım bilgisayar açıldı. Peki bu windows 8 mi olucak ne olucak onu nasıl yapıcam veya nere yaptırıcam. Vatan bunu yaparmı yaparsa kaç paraya yapar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan yaparsa size orjinal windows 8 satıp yükler. Sistemi toplatın sonra kendiniz windows 8.1 pro kurun. Çok zor değil artık işletim sistemi kurmak. İnternetten araştırıp öğrenebilirsiniz.

Forumda bununla ilgili konular var. Technopat youtube kanalında nasıl yükleyeceğinde var. Biraz araştırıp bulabilirsin. Windows'a para vermene gerek yok. Çok istiyorsan ver ama orası ayrı :)

Ya kurmayı biliyorumda windows 8.1 nerden bulucam.

Windows 8.1 kurdum ses driverleri ile ilgili problem yaşadım ses gelmiyordu. Şuan Windows 7 Ultimate yüklü çok memnunum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı