Toplama sistemden ekran kartını alıp geri kalanı satmak mantıklı mı?

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
Biliyosunuzdur ekran kartları tek başına çok pahalı ve benim de ekran kartına ihtiyacım var almış oldugum 11bin TL'lik kartımı iade ettim ve böyle yapmak daha mantıklı geldi ama fikrinizi de alayım. Donanım arşiv PC hocası vs. kanallardan 15-16k ya sistem alıp sadece ekran kartını alıp sistemime taksam ve geri kalan parçaları satsam mantıklı olmaz mı benim aldıgım RTX4060 Ti ve 11 bine aldım gidip 16k ya sistem alsam kartı kendım kullansam geri kalanı satsam daha ucuza getirmiş olur muyum?

Kalan kısım 5bin TL ediyorsa neden olmasın, hatta orta halli bir kart takıp ofis bilgisayarı olarak çok daha yüksek fiyata satabilirsin.

Kalan kısım 5bin TL ediyorsa neden olmasın, hatta orta halli bir kart takıp ofis bilgisayarı olarak çok daha yüksek fiyata satabilirsin.
yanı kalan parçalar şunlar olur msi 500 gb ssd r5 5600 bi tane kumandalı kasabi tane 600w psu Bi tane amd anakart b450 veya başka bi anakart.Satılır mı bunlar bilmiyorum sonuçta faturalı olucaklar 2 yıl garantili belki satılma şansını artırır.

yanı kalan parçalar şunlar olur msi 500 gb ssd r5 5600 bi tane kumandalı kasabi tane 600w psu Bi tane amd anakart b450 veya başka bi anakart.Satılır mı bunlar bilmiyorum sonuçta faturalı olucaklar 2 yıl garantili belki satılma şansını artırır.
Parçalar tek tek en ucuz satıcıdan bile uyguna alınırsa satılır, ama sürecin peşinden biraz koşuşturacaksınız ona göre

Parçalar tek tek en ucuz satıcıdan bile uyguna alınırsa satılır, ama sürecin peşinden biraz koşuşturacaksınız ona göre
evet biraz ticaret gibi olucak ama işte dediğim gibi ürünler hiç kullanılmamış ve 2 yıl garantili olmaları faturalı vs daha cok satılmalarını saglar dıye dusunuyorum siz ne dersiniz.

Geri
Yukarı