Toplayacağım FX-8320 Sistem İçin Öneri

MertcanCelik

Hectopat
Merhabalar, uzun zamandır bir sistem toplama amacındayım. Şu anda bu konuyu açtığım bilgisayar baya bir eski onun için artık zamanı gelmişti.
Bütçem 2000-2100 TL civarıdır. Vatan Bilgisayar'dan almak istiyorum şu anlık kendi çapımda bir sistem topladım onu paylaşacağım. Recep Abi senin yorumlarını lütfen istiyorum. Tüm öneri ve görüşlerinize açığım.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FX X6 nın modası geçti artık. Bence 2500 TL ye yuvarlarsan güzel bir işlemci ile gayet gideri olan bi pc olur.

Ramler 1866 Mhz olmalı. O SSD yerine Samsung SSD alsan daha iyi.

O.C yapmayı planlamıyor'san soğutucuyu alma arta kalan paraya FX- 8320 al kasa olarak, Corsair 300r modelini al.

O.C yapmayı planlamıyor'san soğutucuyu alma arta kalan paraya FX- 8320 al kasa olarak, Corsair 300r modelini al.
O.C Yapmayı Düşünüyorum Bide AMD nin Sogutucusuna Dandik Diyorlar

- - - Güncellendi - - -

Asus R9 270X ile Sapphire hd7950 arasında kaldım. Yardımcı olurmusunuz.

O.C Yapmayı Düşünüyorum Bide AMD nin Sogutucusuna Dandik Diyorlar

Stock soğutucu, fazla bir şey beklememek lazım, soğutucu iyi çalışıyor stock soğutucuya yakışır biçimde oyun oynarken biraz traktör sesi alıyorsun ama FX-8320 alacaksın sonra para biriktirip bir soğutucu alırsın.

Aslında Tekrardan parça filan almak istemiyorum

Bu arada Sistemi Yeniledim bi göz atın isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…