Toptan ürünlerimi nerede satabilirim?

umutcann27

Centipat
Daha fazla  
Bir miktar sermeye biriktirip bir işe girdim toptan giyim ürünleri aldım. Şu an yakınlara ufak tefek mağazalara da satış yapıyorum şirket açınca Shopier gibi yerlere de gireceğim fakat şu an önümdeki 3-4 ay boyunca şirket açamıyacağım bu sürede başka nerelere ve nerede satış yapabilirim? İnternet üzerinde veya dışarıda hiç fark etmez bana her türlüsü uyar. Aklıma gelen yerlerde satış yapıyorum fakat daha fazla yerde satış yapmak için size danışmak istedim önerilerinizi bekliyorum.

Bir miktar sermeye biriktirip bir işe girdim toptan giyim ürünleri aldım. Şu an yakınlara ufak tefek mağazalara da satış yapıyorum şirket açınca Shopier gibi yerlere de gireceğim fakat şu an önümdeki 3-4 ay boyunca şirket açamıyacağım bu sürede başka nerelere ve nerede satış yapabilirim? İnternet üzerinde veya dışarıda hiç fark etmez bana her türlüsü uyar. Aklıma gelen yerlerde satış yapıyorum fakat daha fazla yerde satış yapmak için size danışmak istedim önerilerinizi bekliyorum.

Ürün nedir?

Dolap tarzı uygulamalarda satabilrisin. Bir de ürünleri görme şansım var mı merak ettim de.

Dolapta paylaşım yapmaya başladım hocam. Fotoğraf atamıyorum ama aynı modellerin linklerini paylaşabilirim umarım sorun olmaz.

Genel anlamda bunlar diyebiliriz hocam birkaç adette sweatshirt ve eşofman daha var fakat onları internette göremedim.

Shopier'de şirket açmadan bir süre satış yapabilirsin diye biliyorum ben de öyle yapmayı planlıyordum.

Bilmiyorum hocam konuları araştırdım incelemeye alınırsın kazandığından fazlasını ödersin gibi şeyler yazmışlar işin başında patlamak istemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı