Tor Browser Kullanmak Suç Teşkil Eder Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aznable

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Gentoo.
Tor Browser kullanmak istiyorum ama herkes deep web gibi şeyler için kullanılıyor dedi. Oysa ben 4chan ve yasaklı sitelere rahatça erişmek için kullanmak istiyorum. Bir şey olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayir, anonim olmak ya da olmaya calismak suc degildir. Suc, suctur : )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deep web harici Tor Browser kullanımına gerek yok. Önceki mesajlarda da söylendiği gibi Opera tarayıcısının içinde dahil olarak gelen VPN ile istediğin yasaklı siteye girersin. Hem Tor çok yavaş oluyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki Tor Browser kullanmak suç teşkil etmez hatta .onion uzantılı sitelere girmek de aynı şekilde suç teşkil etmez. Eğer oralardan alışveriş yaparsan veya görüntü indirirsen ve eğer polis o sitelerin bilgilerini ele geçirirse ve senin alışveriş yaptığını tespit ederse o zaman başın belaya girebilir. Sadece girip bakıp çıkmakla da bir şey olacağını zannetmiyorum. Ben 2-3 yıl önce meraktan .onion uzantılı sitelerden birkaç tanesine girmiştim. Birinde çeşitli malzemelerin olduğu bir satış sitesi vardı bir de Türk forum sitesi vardı. O zamandan bu zamana da herhangi bir sorun olmadı.

Deep Webden kesinlikle uzak durmayı tavsiye ederim ben en son girdiğimde 1 hafta adam akıllı uyayamadım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı