Tor Browser Meek vs OBSF4

nfscarbon7

Hectopat
Daha fazla  
Binanın yanında hemen Turk Telekom var, bilgisayarımda kullanmış olduğum avast antivürüs sürekli uyarı veriyordu. İSS bilgilerinizi kayıt edebilir arama geçmişlerini bulur hatta konuştuğunuz kişileri dahi görür.

Tor Browseri yükledim sonra meek olarak bağlanacaktim fakat yavaş oldu o yüzden obsf4 olarak bağlandım: Burada bir hata var mı? Meek daha mi iyi ?
- Köprü falan diyor tor köprüsü edinmem gerekir mi yoksa obs4 olarak devam etsem izlenebilir miyim? Kayıtlar vs kullanıcı bilgileri...

Turk Telekom il müdürlüğü hemen yanda. Bir sıkıntı olur mu bu konuda ?

Gizlilik ihlali yaptıklarını adım gibi biliyorum, yine bir zamanlar 5 yıl önce 2013 yılında Turk Telekom phorm ile anlaşarak kullanıcı verilerini internet arama kayıtları ziyaret edilen siteler vs dinlemek için bu phorm ile çok büyük bir para karşılığı anlaşmıştı. Phorm Avrupada İngiltere de Amerika gibi gelişmiş ülkelerde gizlilik ihlali yaptığı için bu ülkelerde büyük cezalar alan ve yaptırım uygulanmış bir şirket.

Yorumsuz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı