Tor Browser Türkiye'de kullanmak

Hayır güvenilir bir Node'a elle bağlandığınız zaman sıkıntı olmaz hatta daha güvende olursunuz.

Kanka bir dediğin bir dediğini tutmuyor açıkça söyle ciddi misin?
Beni oyalama bak.

Türkiye'de Tor üzerinden "eften püften" sitelere girebilirsiniz ancak.

Kanka bir dediğin bir dediğini tutmuyor açıkça söyle ciddi misin?
Beni oyalama bak.

Bir dediğim bir dediğimi tutmuyor mu çok mu komiksiniz kendinizce bir şakaysa hiç komik değil.
ciddi olduğumu belirtmiştim.

Hayır güvenilir bir Node'a elle bağlandığınız zaman sıkıntı olmaz hatta daha güvende olursunuz.

Elle bağlansan bile risk düşük olsada risk olur ama şöyle bir durum var oturum açtığınız site Discord gibi IP doğrulaması isterse o zaman güvenli olur.

Normal bir şeyleri Tor'da aratmakda bir sıkıntı var mı? Twitch vs.

Benim sorum bu alakasız cevaplar vermeyin lütfen. Önceden girmiştim ve sanırmı normal bir şey aratmıştım bunda bir sorun var mı bugün yükledim içine girmedim ve içime kuşku düştü arkadaşlar cevapladı.
Var sıkıntı hem de büyük sıkıntı sakın ama sakın Tor'da bir hesabınızla oturum açmayın sakın!

Bu mesaja kadar. Hesaba falan girş yapmadım sadece bir şey arattım o kadar eskiden. Bugün hiç girmedim sadece exeyi yükledim

Oturum açmadığınız sürece rahatça kullanın. Ama internet hızı Tor'da düşüyor hızlı bir internetiniz yoksa benim gibi 10Mbps'yi anca görüyorsa işkenceye dönebiliyor.

Google'a Deep web miydi darknet miydi bunlardan birini yazmıştım görsellere tıkladım 1 gece uyuyamadım kim bilir gerçek Deep web de neler vardır bence hiç girme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…