Tornavida seti önerisi

KeReM BeY

Hectopat
Yer
KKTC
Merhaba.
Tornavida seti arıyorum.
Bütçe: 50 TL.
Daha çok ev işlerinde amatör şekilde kullanacağım.
Böyle bir ürün işimi görür mü ya da sizin öneriniz nedir?

20 TL için uygun bir ürün gibi duruyor. Dayımın dükkanında bunun aynısından var kendisi kullanıyor satışını yapmıyor. :D Biraz inceleme şansım oldu başlıklarını ihtiyacınıza göre siz bileceksiniz ama dayımın dükkanında bulunan ürünün gayet malzeme kalitesi yerindeydi.

Çoğu işini görür ama bu tornavida setlerinin dezavantajı uçların kısa olması. Bazen vidalar derinde oluyor. Onlar için uzun tornavida alman da gerekecek. Mesela dün direksiyon setini açmam gerekti. PZ1 tornavida ucu gerekiyor. Elimdeki sette de var ama vida derinde diye açamadım. Hırdavatçıya sordum, onda da yok. Koçtaşa gitmem gerekti.

Merhaba.
Tornavida seti arıyorum.
Bütçe: 50 TL.
Daha çok ev işlerinde amatör şekilde kullanacağım.
Böyle bir ürün işimi görür mü ya da sizin öneriniz nedir?
Aynısı bende var çok fazla uç var. Bence almalısınız. 2005 model eski (çok eski) HDD'den tutun, kumanda vidasına kadar herşey. Kaçırmayın.

Bütçesi kısıtlı olmasa bunu önerirdim ama belirttiği bütçe ile çok dayanıklı bir set alması zor.

Hocam aynısı bende var ince olanlar çok kullanışlı değil çok çabuk yıpranıp kullanılmaz hale geliyor, zaten torx ( delik ) uçlu olmadıklarından çoğu şeye uymuyor. Amacınızı daha net anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Teknoloji aletleri açmak için(modem, PC vs. Gibi) yanı arada sırada kullanılcak bir şey.

Teknoloji aletleri açmak için(modem, PC vs. gibi) yanı arada sırada kullanılcak bir şey.

Açacağın teknolojik alet kendi güvenlik vidasını kullanıyor olabilir. O yüzden böyle setler çok iş yapmaz. Tavsiyem lazım olduğu zaman duruma göre alman.

Yeni konular

Geri
Yukarı