Torrent 0.0'da kalıyor

Ferhat D

Hectopat
Merhabalar, daha önce laptopumdan Torrent dosyası indirip kurmuştum bir sorun çıkmamıştı.
Şimdi elime masaüstü PC geçti ve onu kullanıyorum ve daha önce kurduğum Torrent'i tekrar kurmak istedim. UTorrent'i indirdim kurdum. Torrent dosyasını da açtım.
İlk önce eşlere bağlanılıyor hatası verdi. Trackers ekledim indiriliyor dedi 0.0 da kaldı.
Bu sorun laptopumda olmamıştı ama masaüstümde oluyor.
Başka Torrent kurmayı denedim yine aynı sorun.
Yardımcı olabilecek varsa iyi olur, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir hafta kadar önce attığım sitedeki trackerleri Torrent'e ekleyerek indirmeyen Torrent'i indirdim. Sitede güncel sekilde çalışan Torrent trackerleri var.

Dostum bu linkte ne var bilmiyorum, güvenmediğim için açmadım ama Torrent sistemi böyle çalışmıyor. Her dosyanın kendi trackerları olur, daha ne olduğunu bilmediğiniz bir dosyanın trackerını da indiremezsiniz.

Dostum bu linkte ne var bilmiyorum, güvenmediğim için açmadım ama Torrent sistemi böyle çalışmıyor. Her dosyanın kendi trackerları olur, daha ne olduğunu bilmediğiniz bir dosyanın trackerını da indiremezsiniz.

Kesinlikle doğru. Torrent dosyasının seederi yoksa dışarıdan müdahaleyle çalışır hale getirilemez.

Kesinlikle doğru. Torrent dosyasının seederi yoksa dışarıdan müdahaleyle çalışır hale getirilemez.

Geri
Yukarı