Torrent başlamama Sorunu

meteoffical

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. İki gündür torrent başlatmak ile uğraşıyorum ama bir türlü başlatamadım. Hangi torrenti, hangi trackeri denediysem başarılı olamadım. Sorunun artık sistemden kaynaklandığını düşünmekteyim. Windows defender kapalı ve hiç bir antivirüs kullanmıyorum. Kafayı sıyırmak üzereyim yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir torrent uygulaması denediniz mi hiç ? Sorun indirdiğiniz torrent programından da kaynaklı olabilir.

Farklı torrentleri denediniz mi? İndirmeye çalıştığınız dosya yükleneli çok olmuşsa inmeyebilir.

Başka bir torrent uygulaması denediniz mi hiç ? Sorun indirdiğiniz torrent programından da kaynaklı olabilir.

İndireceğin dosyayı seed eden yoktur belki de.

Hangi torrenti, hangi seed'i denediysem olmadı. Eskisinden de yenisinden de. Arkadaşımın o anda indirdiği torrenti bile denedim. Tık yok. Başka bir forumda da tartıştık bu mevzuyu. Apart interneti kullandığımı söyledim. Bir şekilde engellenmiş olabileceğini söyledi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı