Torrent dosyasında virüs var mı?

Nvi3xx

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bir süre önce Torrent'ten 2 adet oyun yükledim. Black Mesa ve GTA SA. Bu oyunları ilk olarak eski ve gözden çıkarabileceğim bilgisayarıma yükledim. Oyunların kurulumunu yaptım ve oyunlara giriş yaptım fakat eski bilgisayarımda FPS bayağı düşük olduğu için flash bellekten exe dosyalarını yeni bilgisayarıma aktarıp oraya kurmayı düşündüm ve içlerinde cidden virüs olup olmadığını merak ettim, yeni bilgisayarımın başına bir şey gelmemesi açısından. Bu exeleri VirusTotal, jottimalware scanner ve bilgisayarımdaki antivirüs programı olan Kaspersky'den tarattım. Kaspersky'de tarattığımda hiçbir sorunla karşılaşmadı aynı şekilde jottimalware scannerda da bir sorun çıkmadı, fakat VirusTotal'de aşağıya attım gibi uyarılar verdi, sizce herhangi bir sorun var mı? Yükleme yaptığım site bu arada. Şimdiden teşekkürler.<3

Dosya Ekleri

• Screenshot_235.png
    Screenshot_235.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_236.png
    Screenshot_236.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_237.png
    Screenshot_237.png
    77,3 KB · Görüntüleme: 26
Kaspersky-de bir repack oyuna bir şey yok demesi biraz ilginç ayrıca ama sonuçta repack tabi içerisinde virüs olarak algılanabilecek bir sürü dosya vardır bunu bu kadar dert etmeyin bence çünkü korsan ve hiç kimseye güvenemezsiniz.

Geri
Yukarı