Torrent Hız düşüşü ve artışı

hırtopat52

Hectopat
Daha fazla  
Beyler normalde 8 mb/s'a kadar doping tarifesini kullanıyorum. İndirme hızım 300-400-500 kb/s genelde ama arada gördüm 1.5 mb/s 2mb/s fln çıkıyo. Aoe 2 oynuyordum ve 2mb/s oldu ne oluyo dedim kapadım oyunu 30 kb/s oldu bunu anlamı nedir ? Neye göre yükselip alçalıyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent'te indirdiğiniz dosyayı, sizinle eş zamanlı indiren kullanıcı sayısı sizin hızınızı belirler. Örneğin şu an Watch Dogs'u bir indirmeyi deneseniz hızınız sabit 8'e çıkacaktır.

Benim indirdiğim şeyi indirenlerin sayısı mı yoksa toplam torrentte indirenlerin sayısı mı ?

Kusura bakma gözden kaçırmışım Bi watch dogsu deneyeyim zaten kaldırmayacagı belli ama

Dostum ben doping 16 mbps kullanıyorum 1.7mbps ile download yapıyorum senin ki benimkinden hızlı cok ilginc.

Program da az da olsa farkettiriyor.Ben utorrent ile 750-800 kb/s alırken bitcomet ile bu hız 1 mb/s'ye çıkabiliyor.

Torrent dışında bir indirme yapın daha sonra torrentte bir indirme yapın hızlar yakınsa torrentte sorun yoktur. Torrent hızı seed ve leeche göre değişir. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor yani dengesiz olabilir. Ama indirme yaparken seed yapmayı da unutmayın.

İyi bir tracker iş görecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…