Torrent yavaş indiriyor

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Çok yavaş indiriyor. Neden olabilir? İnternet hızıma göre minimum 1.5 MB indirmesi gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden hiç gönderme yok? Upload'ı kapamadın umarım.
Gönderme hiç yok değil. 4.0 kB/s falan gönderme yapıyor.

Seed yani Torrent dosyasının başka kullanıcılar tarafından paylaşılmasıdır. Ne kadar çok seed olursa dosya o kadar hızlı inecektir. Tracker ise bu seedleri bulan izleyicilerdir.
Açıkçası hiç seed falan yapmadım. Ben direktmen dosyayı sürükledim ve yüklemeye başladım.

Google'a ağustos ayı torrent trackerları diye yaz. Orayadaki ilk sitedeki URL'leri kopyala. Kopyaladığın URL'leri indirdiğin torrente sağ tıklayıp izleyici ekle kısmına boşluk bırakacak şekilde yapıştır.

Gönderme hiç yok değil. 4.0 kB/s falan gönderme yapıyor.

Açıkçası hiç seed falan yapmadım. Ben direktmen dosyayı sürükledim ve yüklemeye başladım.
Seed'i siz upload'ı açarak otomatik yapıyorsunuz zaten. Kast ettiğim bu değildi. Torrent dosyasının izleyiciler kısmına gelip kontrol eder misiniz kaç sunucu mevcut? Ayrıca Güncel tracker listesini alıp bunu torrent dosyanıza ekler misiniz?

İzleyici ekle diye bir şey yok hocam.

İzleyici güncellede de herhangi bir ekleme ekranı gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…