Toshiba AMD E-240 Processor

user

Hectopat
Aşağıdaki sistem çok yavaş. Bu sistemi hızlandırmanın yolu yok mu? Ne yapmamı önerilsiniz arkadaşlar? Önerilerinizi bekliyorum.

465sistem12.jpg

Ssd fark yapar mı bu sistemde? Benim masaüstüne aldım SSD 2 kat daha hızlandı da bu sistemde işlemci çok düşük gözüküyor. Onun için diyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bu işlemciye overclock yapma şansı var mı?

Hayır SATA var.Masaüstündeki SSD`yi bağladım çok bir performans artışı olmadı.İşlemcinin performansı çok kötü internette bile işlemci neredeyse %90 çalışıyor.En ufak birşeyde bilgisayar kasılıyor.Ayrıca yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Birde 32bit bir işletim sistemi dene, yani o sisteme 64bit hemde ultimate yerine 32bit Home Premium’u dene. SSD'yi kullanırken de bazı ayarlar var onları yapmanda fayda var bence :)

Yukarıdaki resim denemeden önce onun için 64bit ben SSD`de 32bit ile denedim ama o dediğiniz ayarları bilmediğim için yapamadım ben masaüstünde herhangi bir ayar yapmadan 2 kat performans aldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı