TOSHIBA C855 2G5 Mavericks Kurma

kerete

Hectopat
İyi akşamlar @Recep Baltaş ve technopat ailesi. Rehberleri izleyerek notebook uma mavericks i başarı ile kurdum ancak system info ile grafik kısmına baktığımda device id 0156 yazıyor. Ig-platform-id ye clover ile sadece 0x01660003 yazınca ekran kartı 1024 mb yazıyor ancak hala kasmalar mevcut. Yardımlarınız bekliyorum.

Komutlarda -x var mı?
@MF Hayır. -x komutu ile başlatmıyorum. Ayrıca internetten araştırdığım kadarıyla benim notebook umun ekran kartı : İntel HD 3000 ama Mavericks İntel HD 4000 olarak görüyor. Normal de sistem hemen açılmıyor. Ig-platform-id değiştirdikten sonra hackintosh vietnam tool ile nullcpupowermanagement ve kernel lapic i seçip kuruyorum ondan sonra sistem açılıyor ama ekran biraz daha karanlık oluyor. Eğer hackintosh vietnam tool ile işlemleri yapmazsam , açılışta "missing bluetooth controller transport" kısmında takılıyor. Umarım açıklayıcı bir şekilde sıkıntımı anlatabilmişimdir. Yardımlarınızı bekliyorum technopat ailesi. @Recep Baltaş @MF @blackandyellow

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı