Toshiba L50-C Performans Sorunu

OceanWave

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Benim Laptop ile ilgili sorunum var. Günlük kullanımda çok yavaş. Chrome açıyorum mesela yavaş açılıyor sekme açıyorum sekmeler arasında takılmalar oluyor veya donma oluyor anlık olarak. Bilgisayarım klasörünü açıyorum mesela çok yavaş açıyor sanki bu bilgisayarda İ7 6500U yok gibi. Ayrıca oyunlarda aynı şekilde. Özellikle Battlefield 1 açarken kapatırken veya oyun menüsünde bile kasma donma yaşıyorum çok can sıkıcı oluyor. Oyun içinde de düşük FPS alıyorum biliyorum kart yüksek değil fakat aynı donanıma sahip cihazlar daha fazla FPS alıyor. Ben 20-30 FPS arası alıyorum.

Ne yapmalıyım? Sürücüler güncel diye biliyorum. Sıcaklıklar normal fazla ısınmıyor cihaz. Onun dışında genel olarak çok fazla performans sorunu var işlemciden tam verim almıyor gibiyim.

Özellikler : İ7 6500U / 8 GB RAM / 1 TB HDD / GT930M / TOSHİBA LAPTOP

Bu da Driverİdenfider Sonuçları;

SATELLITE L50-C (Type1Family/PSKW2E-00800UTE- SKU:PSKW2E) drivers TOSHIBA - - Scan Result ANONYMOUS -

666666.png
1111.png
666666666.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı