Çözüldü Toshiba MQ01ABD100 "Yeniden konumlandırılan kesim sayısı" dikkat gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.Vasi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
DEEPCOOL LT520 RGB 240mm - Msi pro B660-A D4 - İ5 13600K -
Gainward Phantom Gs Rtx 4080 - Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16 32Gb DDR4
Çok fazla kullanmadığım halde dün takınca bilgisayar onarım yapmaya başladı. Sonra resimde göründüğü gibi dikkat yazıyordu.
31.000 saat çalıştırdığım 10 yıllık laptop diskim iyi göründüğü halde bunda böyle hata verdi.
Biraz araştırma yaptım ama pek bir şey anlamadım. Düzelebilen bir hata mı yoksa daha da kötüye gider mi?

Yeniden konumlandırılan.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla kullanmadığım halde dün takınca bilgisayar onarım yapmaya başladı. Sonra resimde göründüğü gibi dikkat yazıyordu.
31.000 saat çalıştırdığım 10 yıllık laptop diskim iyi göründüğü halde bunda böyle hata verdi.
Biraz araştırma yaptım ama pek bir şey anlamadım. Düzelebilen bir hata mı yoksa daha da kötüye gider mi?

Eki Görüntüle 1178849

Kendi SSD'm var Samsung SATA SSD Samsung Magician'da bad sector sorunu yokken CrystalDiskInfo'da var yani demek istediğim kendinizde demişsiniz çok kullanmamışsınız uygulama yanlış gösteriyor olabilir tam garantisi yok dediğim gibi Toshiba'nın varsa oradan bakmanizı tavsiye ederim ama eğer bad sector varsa şu an orda bad sector var gösteriyor eğer varsa düzeltilemez ya badsector ilerler ya da sabit kalır.

8 saat süren taramadan sonra bir şey çıkmadı. Eyvallah sağ olun.

Dosya Ekleri

• error scan.png
    error scan.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 140

Geri
Yukarı