Toshiba P300 alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1

20 lira ucuza WD Blue HDD'ler satılıyor fakat farklı sitelerde aynı kişiler satış yapıyor. Ve maalesef yenilenmiş ürün gönderiyorlar. Bu ürünü buldum ben de, satan ve kargolayan Amazon olduğu için güveniyorum. Fakat kutusu diğer sitelerde kırmızıydı, aynı ürün değil mi? Alınır mı sizce? Ayrıca bu HDD piyasası ne olmuş böyle ya? 500 GB alıyoruz bozuk gönderirler, 1 TB almaya kalksak benim işlemcimden pahalı.

20 lira ucuza WD Blue HDD'ler satılıyor fakat farklı sitelerde aynı kişiler satış yapıyor. Ve maalesef yenilenmiş ürün gönderiyorlar. Bu ürünü buldum ben de, satan ve kargolayan Amazon olduğu için güveniyorum. Fakat kutusu diğer sitelerde kırmızıydı, aynı ürün değil mi? Alınır mı sizce? Ayrıca bu HDD piyasası ne olmuş böyle ya? 500 GB alıyoruz bozuk gönderirler, 1 TB almaya kalksak benim işlemcimden pahalı.
WD Blue alın ama o satıcıdan değil.

Toshiba HDD lere güvenin bece.

Teşekkürler yanıtlarınız için. WD almak istemememin sebebi yenilenmiş ürün gönderiyor olmaları. Kutusuz, köpüğe sarıp gönderiyorlar. Toshiba sorun edilecek kadar mı yüksek sesle çalışıyor? Performansı kadar uzun ömürlü olması da önemli benim için. Fiyatları epey uçmuş.
Toshiba P300 almaya karar verdim. 20-30 TL fazla vereceğim ama ürünü Amazon göndereceği ve kargolayacağı için güvenilirlik açısından sorun olmayacak. Ayrıca fiyatına oranla çok iyi bir ürün olduğunu öğrendim, diğer HDD'lere oranla arada güzel bir fark varmış. Sistemimde SSD olmadığı için benim için çok daha iyi olacaktır.
Aynı HDD'yi bende kullanıyorum yaklaşık 1.5 yıl oldu.
Evet, biraz sesli fakat iyi ve kaliteli bir HDD olduğunu söyleyebilirim.
Peki internette ürünün kutusu kırmızı gözüküyor fakat Amazon'daki kutu siyah renkte. Farklı bir ürün değildir, değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı